Компанія Ford анонсувала прем’єру серійного електричного пікапа F-150

Компанія Ford анонсувала прем’єру серійного пікапа F-150, який оснастять електричною силовою установкою. У Мережі з’явився перший відеотізер новинки, що демонструє передню частину машини.

Автомобіль отримає назву F-150 Lightning («Блискавка») і стане найпродуктивнішою версією цієї моделі. Презентація машини запланована на 19 травня. Електричний пікап повинен зберегти рамну конструкцію, але при цьому обзавестися незалежною підвіскою.

У відеоанонсі, опублікованому в мережі, показана біографія культової моделі, яка через 73 роки з моменту виходу в продаж стає електричної. У ролику можна побачити вантажну версію Ford Model T, пікап F-1, зразка 1948 року, а також кілька варіантів оригінального Lightning.

Технічні характеристики новинки засекречені. За непідтвердженою інформацією, електричний F-150 Lightning оснастять двома електромоторами, які видають сумарно понад 450 кінських сил. Очікуваний запас ходу в залежності від модифікації складе від 480 до 640 кілометрів.

Виробництвом «зеленого» пікапа буде займатися нове підприємство Ford, розташоване в штаті Мічиган. Його продажі в США повинні стартувати до кінця 2021 року.