ElectraMeccanica показала триколісну вантажівку SOLO Cagro EV для служб доставки

У цьому році на виставці ACT Expo в Каліфорнії канадська компанія ElectraMeccanica представила «вантажну» версію свого флагманського триколісного електромобіля SOLO. Нова версія SOLO Cargo EV розроблена зі збільшеним вантажним відсіком спеціально для легких комерційних флотів компаній, що спеціалізуються на доставці.

Триколісний одномісний електромобіль SOLO позиціонується як екологічно чистий транспорт для поїздок на роботу і доставки в міських умовах. Його запас ходу складає майже 161 км, максимальна швидкість – 128 км/ч, що робить його безпечним на дорозі. Розширена версія SOLO EV має трохи збільшені габарити вантажного простору – приблизно до 226 літрів. Однак електромобіль зберіг компактність: його висота – 1,34 м, довжина – близько 3,12 м.

В якості додаткових опцій розробник пропонує варіанти внутрішньої і зовнішньої обробки, а також системи підігріву та охолодження вантажного відсіку, що важливо, наприклад, для служб доставки їжі.

Одна з переваг новинки ElectraMeccanica в тому, що в ряді регіонів світу електромобіль кваліфікується як мотоцикл, що, як правило, означає більш просту реєстрацію і витрати на страхування і експлуатацію.