DPD і ENSO випробують нові “зелені” шини для електромобілів

Міжнародна служба доставки DPD разом з розробником шин ENSO Tyres проводить випробування нових екологічно чистих шин, спрямованих на скорочення забруднення повітря і викиду мікропластика від електромобілів (EV).

DPD і ENSO Tyres оголосили про нове партнерство, направлене на скорочення забруднення повітря в Лондоні, в рамках програми Transport for London Innovation Challenge.

В ході випробувань парк комерційних електромобілів DPD протягом дев’яти місяців буде використовувати нові «зелені» шини ENSO для перевірки довговічності шин і енергоефективності транспортних засобів.

Хоча електромобілі не виробляють вихлопних газів, вони як і раніше можуть сприяти забрудненню води і повітря через частинки мікропластику, що виділяються по мірі зносу шин. Вважається, що тверді частинки шин є причиною 28% всіх пластмас в повітрі. Через велику вагу електромобілі зношують шини швидше, ніж звичайні машини, і цю проблему необхідно вирішувати.

Одна з переможців конкурсу FreightLab Innovation Challenge, нова шина ENSO, повинна скоротити обсяги шкідливих викидів при одночасному збільшенні ходу електромобілів на одній зарядці.

«Інноваційні шини ENSO призначені для збільшення запасу ходу електромобілів і зменшення забруднення частинками мікропластику, – заявив засновник і головний виконавчий директор ENSO Гуннлаугур Ерлендссон (Gunnlaugur Erlendsson). – За допомогою випробувань TFL London FreightLab за участю DPD ми продемонструємо їх можливості щодо зниження забруднення повітря в Лондоні».