DHL запускає у Великій Британії нову послугу прямого виконання постачальників

Компанія DHL оголосила про запуск нової послуги, яка дозволить роздрібним продавцям з Великої Британії збільшувати свою присутність в Інтернеті, розширювати асортимент великогабаритних товарів, у тому числі меблів, без необхідності нарощувати запаси на складах.

Йдеться про послугу прямого виконання постачальників (Supplier Direct Fulfillment, SDF), яка дозволить продавцям пропонувати роздрібним клієнтам доставку додому на однакових умовах, будь то доставка зі своїх складів, чи зі складів постачальників.

Для цього роздрібні торговці і їх незалежні постачальники інтегровані в мережу доставки великогабаритних товарів додому DHL, що базується на виділеному крос-док-хабі в Мідлендсі в Великобританії. Це, за словами DHL, забезпечує узгоджене управління замовленнями і системи зв’язку зі споживачами, включаючи обмін SMS-повідомленнями та механізми самостійного бронювання доставок.

Раніше така послуга була запроваджена одним із великих роздрібних продавців та Інтернет-магазином, а тепер доступна і іншим клієнтам.

Наталі Фроу, віце-президент підрозділу доставки великогабаритних товарів додому DHL, зазначила: «Оскільки роздрібні продавці все частіше прагнуть охопити нову аудиторію за рахунок розширеного асортименту, можуть виникнути проблеми, пов’язані з перевезенням великих обсягів додаткових запасів або приєднанням до систем виконання. Завдяки нашій новій послузі SDF роздрібні продавці можуть запропонувати єдину послідовну пропозицію доставки додому для всіх своїх постачальників. Це рішення також усуває «головний біль» при виконанні замовлень від дрібніших постачальників товарів».