DeepWay представив вантажівку з можливістю автономної роботи

Китайська компанія DeepWay представила нову електричну вантажівку Xingtu, яка стане вельми гідним конкурентом американського Tesla Semi. За відомостями сайту cnevpost.com, серійний випуск мають намір налагодити в 2023 році.

Перспективна вантажівка поки що перебуває в статусі концепту, проте незабаром можуть початися повноцінні дорожні випробування моделі. Особливістю Xingtu стане розвинена система автономного водіння, яка відповідає четвертому рівню. Крім того, в оснащенні також значаться 10 камер кругового огляду та 3 інфрачервоних радара.

Детальні характеристики в компанії розкривати не стали. Однак предметом гордості для бренду значиться величезна батарея на 450 кВт* год, яка здатна заряджатися за 1 годину! При цьому, в компанії розповіли, що вже розробили спеціальну станцію, яка дозволить змінювати батареї за 6 хвилин. У будь-якому випадку запас ходу навіть з такою ємністю не дуже великий, всього близько 300 кілометрів.

Стартап DeepWay створений в кінці минулого року, і є спільним проектом американського Lionbridge Logistics і китайського IT-гіганта Baidu. Головною метою компанії називалося вивчення можливостей в сфері робототехніки з застосуванням автономних технологій підрозділу Baidu Apollo.

Несподіваний дебют електричної вантажівки в цьому випадку є досить сильним і несподіваним кроком. У будь-якому випадку, для Baidu це відмінна можливість випробувати свої безпілотні технології на великовантажному транспорті. Нагадаємо, що вивченням в області автономних систем в Baidu займаються з 2013 року, що робить їх одними з найбільш компетентних фахівців в світі