DAF представляє нову генерацію вантажних автомобілів моделей XF, XG та XG+

Нову генерацію вантажних автомобілів моделей XF, XG та XG + представила компанія DAF. За заявою виробника, машини на 10% економічніше попереднього покоління.

XF оснащений технологіями скорочення викидів CO2, обладнаний новою кабіною з поліпшеними показниками аеродинамічності і розширеним вітровим склом.

Вантажні автомобілі XG і XG + позиціонуються виробником як новий сегмент машин високого рівня з подовженою передньою частиною і збільшеною до 2220 мм висотою кабіни.

Нові XF, XG та XG оснащені двигунами PACCAR об’ємом 10,8 літрів з новими форсунками, головкою блоку циліндрів і поршнями. Максимальна потужність нових вантажівок становить 530 л. с., як і у машин попереднього покоління. Але крутний момент збільшився від 50 до 100 Нм.

Також нові вантажівки оснащені великою кількістю стандартних функцій безпеки і запатентованою DAF системою переміщення кабіни на шасі на 400 мм під час ДТП, яка поглинає енергію удару і запобігає від’єднання кабіни. Модернізована система екстреного гальмування (AEBS-3) при загрозі ДТП уповільнює швидкість машини до повної зупинки, щоб допомогти уникнути зіткнення нерухомих транспортних засобів і автомобілів, що рухаються зі швидкістю до 80 км/ч.