Альянс Stellantis представив водневий фургон Citroen e-Jumpy Hydrogen

Бренди альянсу по черзі розширюють модельний ряд фургонів. Крім мікроавтобусів з акумуляторною батареєю, Stellantis також інвестує в водневі автобуси. Opel почав з Vivaro-e Hydrogen, за ним послідував Peugeot з e-Expert Hydrogen, а тепер настала черга Citroen. Технологія водневих паливних елементів Stellantis поки призначена тільки для фургонів, але вона може легко перейти на легкові автомобілі таких як мінівени Citroen SpaceTourer і Peugeot Traveler.

Технічні характеристики нового фургона Citroen відповідають паспорту моделей Opel і Peugeot. Модель випускається в розмірах M і XL (4,95 і 5,30 метра) і має водневий паливний елемент з зовнішньої батареєю що заряджається. Фургон оснащений трьома баками високого тиску типу IV, здатними зберігати 4,4 кг водню. Крім того, Stellantis обіцяє корисне навантаження до 1,1 тонни, в залежності від розміру фургона.

Citroen, віддає перевагу водню разом з акумуляторними батареями на 50 або 75 кВтг. Акумулятор і паливний елемент живлять електродвигун потужністю 136 к.с. При повному баку автомобіль може подолати 400 км виключно на водні. З зарядженим акумулятором запас ходу збільшується на 50 км.