Мережа ресторанів мексиканської кухні Chipotle Mexican Grill інвестує в автомобілі-роботи для доставки

Мережа ресторанів мексиканської кухні Chipotle Mexican Grill Inc. (NYSE: CMG) інвестує в компанію, яка розробляє технології доставки в автомобілях без водіїв. Це стане частиною стратегії з пошуку найбільш ефективних способів доставки і взаємодії з клієнтами.

Chipotle Mexican Grill інвестувала в компанію Nuro – стартап, який розробляє роботизовані транспортні засоби для доставки. Автомобілі компанії отримали дозвіл на пересування по громадським вулицях Каліфорнії в грудні 2020 р. Крім того, невеликий автомобіль-робот R2 Нуро отримав звільнення від податків Міністерства транспорту США в лютому 2020 року і пізніше пройшов випробування ще в трьох штатах.

Таким чином, Chipotle Mexican Grill отримує доступ до автомобілів-роботів, які вже пройшли випробування і мають дозволи на використання в одному з найбагатших штатів США. Це означає, що мережа ресторанів вже найближчим часом може використовувати новий вид доставки.

Відзначимо, що в минулому році на тлі пандемії Chipotle Mexican Grill стала інтенсивніше вдаватися до цифрового продажу, щоб компенсувати закриття ресторанів. Одним з методів збільшення продажів в ресторанах, які працювали тільки на винос, стала особлива організація руху автомобілів, названа «Chipotlanes». За даними MarketWatch, ресторани Chipotle Mexican Grill з такою організацією руху за обсягом продажів перевершують звичайні ресторани компанії.

Chipotle Mexican Grill в останні квартали змінила підхід до бізнесу, приділяючи набагато більше уваги новим технологіям продажів. Наприклад, розвивається мережа ресторанів, які складаються тільки з приміщень для готування і не мають обідніх зон. Очевидно, що такі точки продажів будуть орієнтовані на цифрові продажі та продажі на винос навіть після закінчення пандемії. Додавання до екосистемі таких ресторанів автомобілів-роботів дозволить Chipotle Mexican Grill створити інноваційну систему замовлення та доставки, яка буде стійка практично в будь-яких умовах.