Черга вантажівок на пункті пропуску «Ягодин — Дорогуськ» з українського боку скоротилась майже в 7 разів

Станом на 9 ранку 20 вересня 2022 року, на виїзд з України очікує 321 вантажівка. На початку місяця там було близько 2200 транспортних засобів.

Нині черга біля кордону зменшилась з 42 до 6 кілометрів. Тепер для виїзду з країни водіям потрібно 1-2 доби. На початку місяця їм доводилось чекати до 7-10 діб.

«Значне покращення ситуації стало можливим через відкриття пункту пропуску «Устилуг — Зосін» для порожніх транспортних засобів.

Щиро вдячний Державній прикордонній та митній службам, які послідовно та наполегливо співпрацювали з польськими колегами. Це дозволило розвʼязати кризу у неймовірно стислі терміни. Також ми вдячні польським службам та посадовцям за конструктивну співпрацю і неформальний підхід до вирішення проблем.

Зі свого боку Міністерство інфраструктури в рамках проєкту «Відкритий кордон» продовжує працювати над збільшенням пропускних спроможностей пунктів пропуску на західних кордонах. Наш пріоритет — створення інфраструктурних умов для нарощування вантажоперевезень та підтримки наших експортерів», — прокоментував Мустафа Найєм, Заступник Міністра інфраструктури України.

Суттєве скорочення черги на пункті пропуску «Ягодин — Дорогуськ» спостерігається протягом останніх двох діб. За зміну через пункт пропуску виїжджає до 600 транспортних засобів.