Bridgestone розширює лінійку вантажних шин Ecopia

Bridgestone Americas розширює лінійку вантажних шин Ecopia і випускає новинку – Bridgestone R213 Ecopia.

Нова шина, як стверджує виробник, повинна знизити експлуатаційні витрати транспортних парків за рахунок чудової паливної економічності – найвищою з усіх шин Bridgestone для рульової осі. Крім того, висока паливна економічність поєднується з помітно поліпшеною зносостійкістю.

Спрямовані ламелі малюнка протектора R213 Ecopia підсилюють стійкість до пошкоджень і підвищують пробіг – до 15% в порівнянні з шиною попереднього покоління Bridgestone R284 Ecopia.

Оновлений малюнок протектора у поєднанні і інноваційним компаундом, що включає патентований полімер NanoPro-Tech, значно покращує паливну економічність шини. Технологія боковини Bridgestone Intellishape зменшує обсяг наповнювача борту, а ламелі центрального ребра малюнка протектора сприяють ефективному видаленню води з плями контакту і підсилюють тягу на мокрій дорозі. Спеціальні канавки поліпшують зносостійкість протектора, а спрямовані ламелі сприяють рівномірному розподілу навантаження по всій плямі контакту.

Шина R213 Ecopia має сертифікат SmartWay, що підтверджує її паливну економічність, і буде представлена ​​на ринках США і Канади.