Bridgestone та транспортна компанія Penske Truck Leasing розширюють співпрацю

Виробник шин Bridgestone Americas та американська транспортна компанія Penske Truck Leasing, що займається орендою та лізингом вантажівок, оголосили про продовження свого стратегічного партнерства у сфері тестування, розробки та розгортання передових технологій та мобільних рішень Bridgestone для комерційного транспорту у США та Канаді. У рамках угоди Penske також залишиться покупцем вантажних шин Bridgestone комерційного класу, включаючи відновлені шини.

«Penske є нашим безцінним партнером, який підтримує наше прагнення забезпечити високу ефективність бізнесу та більш екологічно безпечне майбутнє для автопарків, – заявив Кріс Ріпані (Chris Ripani), президент підрозділу вантажних, автобусних та відновлених шин Bridgestone Americas. – Ми раді можливості й надалі обслуговувати Penske та розширювати важливе стратегічне партнерство».

У рамках продовженого контракту обидві компанії продовжать співпрацю в галузі технологій та продуктів для автопарків, які підвищують ефективність та роблять транспортну індустрію більш екологічною.