Bridgestone інвестує в компанію з виробництва безпілотних вантажівок Kodiak Robotics

Bridgestone Americas оголосила про покупку міноритарної частки в Kodiak Robotics – провідної американської компанії з виробництва безпілотних вантажівок.

Нове партнерство дозволить Bridgestone інтегрувати свої шинні технології та рішення для автопарків в автономні вантажівки Kodiak. Крім того, компанії планують спільно розвивати майбутні технології «інтелектуальних» шин для подальшого поліпшення безпілотних транспортних засобів і забезпечення безпечних, екологічних і ефективних вантажоперевезень в майбутньому.

«Автоматизовані транспортні засоби пропонують ряд переваг, у тому числі більш безпечні дороги з меншою кількістю непередбачених подій, а також більш ніж 20-процентну економію палива і підвищення ефективності, – зазначив президент і головний виконавчий директор Bridgestone Americas Паоло Феррарі (Paolo Ferrari). – Досягнення в області шинних технологій мають вирішальне значення для відкриття нових можливостей в транспортній індустрії, а також для забезпечення значних переваг в галузі сталого розвитку. Нові інвестиції дозволять Bridgestone і Kodiak спільно розробляти передові транспортні рішення, що забезпечують швидкість і точність, які приведуть до революції в сфері комерційних вантажоперевезень».

Транспортний парк безпілотних вантажівок Kodiak успішно працює в штаті Техас, США.