Компанія Apollo Tyres Europe представляє нову вантажну шину EnduRace RT2

Компанія Apollo Tyres Europe представляє нову шину для вантажних причепів EnduRace RT2. Як стверджує виробник, шина другого покоління відрізняється оптимізованим опором коченню, збільшеним пробігом і довговічністю.

Шини EnduRace RT2 виробляються в Європі. Вони розроблені для використання на середніх і далеких дистанціях.

Apollo обіцяє на 15% збільшене в порівнянні з шиною попереднього покоління зчеплення. Компаунд шини знижує теплоутворення і стирання, а оптимізований каркас покращує придатність шини до подальшого відновлення, що важливо для багатьох автопарків. Ширша зони контакту забезпечує рівномірний розподіл тиску і рівномірне спрацьовування.

«У цьому сегменті конкуренція на європейському ринку вантажних шин дуже висока. Ми вклали значні ресурси в дослідження і розробки, щоб нова вантажна шина EnduRace RT2 відповідала найвищим вимогам», – заявив Джон Ніхіл Джой (John Nikhil Joy) директор європейського відділення вантажних шин Apollo Tyres.

Малюнок протектора EnduRace RT2 включає канавки різних типів і багатогранні плечові блоки, які забезпечують хороше зчеплення на снігу і на слизькій дорозі. Компаунд і конструкція шини дозволяють досягти помітного скорочення витрати палива, відзначає Apollo.