Автопарк Amazon поповнять 1064 газові вантажівки Iveco S-WAY

Виробник вантажівок та автобусів IVECO повідомив, що світовий лідер інтернет-торгівлі Amazon придбав 1064 вантажівки S-WAY, які працюють на компримованому природному газі (КПГ) і дозволяють скоротити викиди CO2 у навколишнє середовище на 95%.

Повідомляється, що 216 вантажівок вже поставлено і введено в експлуатацію в Європі, а 848 вантажівок, що залишилися, будуть відвантажені в Amazon наступного року.

Усі поставлені в Amazon вантажівки IVECO S-WAY будуть укомплектовані газовими двигунами Cursor 13 NG від спорідненої компанії FPT Industrial та найбільшими для моделі вантажівки балонами об’ємом 1052 літри, які дозволять вантажівкам проїжджати без дозаправки до 620 км.

Газовий двигун Cursor 13 NG максимальною потужністю 460 л. при 1900 об/хв і максимальним крутним моментом 2000 Нм при 1100 об/хв, забезпечує характеристики аналогічні дизельному двигуну і пропонує на 12% більше потужності, ніж у кращих конкурентів-виробників двигунів з такою ж технологією. IVECO не уточнив докладні комплектації вантажівки S-WAY для Amazon, але говориться, що в автомобілях буде встановлений голосовий помічник водія IVECO Driver Pal на базі веб-сервісу Alexa від Amazon.