Amazon і Torc Robotics створюють автономну вантажівку для Daimler

У гонці по створенню автономних вантажівок Daimler Trucks співпрацює з Amazon Web Services (AWS) для створення хмарних сервісів.

Daimler Trucks придбала контрольний пакет акцій Torc Robotics в 2019 році з конкретною метою розробки автономних комерційних автомобілів 4-го рівня. Багато виробників в транспортному секторі роблять великі ставки на безпілотні технології, що змушує їх співпрацювати з великими технологічними компаніями. Volkswagen, наприклад, недавно оголосив про партнерство з Microsoft в області хмарних сервісів. Це тому, що в процесі розробки генеруються петабайт (або 1 млн гігабайт) даних.

«Ми вважаємо, що співпраця між Torc і AWS об’єднає дві дуже сильні команди і є ще однією віхою на нашому шляху до вантажних автомобілів рівня 4», – сказав д-р Пітер Воган Шмідт, голова групи автономних технологій Daimler Trucks. «Мета Daimler Trucks – забезпечити безпечний розвиток напрямку безпілотних вантажівок і сформувати майбутнє галузі вантажоперевезень і логістики в цілому».

Оскільки необроблені дані надходять від безлічі датчиків тестових автомобілів, таких як лідари, радари і камери, легко побачити, як ця інформація може швидко привести до перевантаження. У міру того, як технології удосконалюються, потік інформації стає все більше і більше.

Нагадаємо, що автономність рівня 4 передбачає керування автомобілем комп’ютером, проте водій може взяти на себе управління. Це відрізняє його від автономного транспортного засобу 5-го рівня, в якому немає можливості перехопити управління.