ZAMMLER GROUP продовжує відкривати світ логістики для молодого покоління.

ZAMMLER GROUP організувала екскурсію на один з складських комплексів групи компаній ZAMMLER і в центральний офіс для учасників соціальної платформи * Generation +.

Протягом двох днів учасники програми, змогли познайомитися з усіма логістичними напрямками роботи та процесами.

Першим пунктом призначення став один із складських комплексів ZAMMLER – склад класу А, який знаходиться в с. Мартусівка (Бориспільський район). Гості пройшли інструктаж з техніки безпеки і вирушили по території комплексу, яка зараз становить понад 24 тис. М2. Перше, що підкорило підлітків – розміри складського комплексу. Крім загальної площі, вразила відвідувачів і висота (по нормам, складські комплекси класу А мають висоту стелі від 10 метрів), цілодобова система охорони, відеоспостереження, пожежогасіння.

У захваті підлітки були і від сучасної системи управління складом WMS і роботи розвантажувально-навантажувальної техніки. Вони змогли побачити як відбувається розвантаження і завантаження товару, розміщення на зберігання, розподілу товару на стелажних системах та ін.

Директор з контрактної логістики Ігор Палун розповів гостям як побудований ланцюжок складської логістики: розвантаження, прийом товарів, маркування, стикеровка, розміщення на зберігання, комплектування та пакування товарів, передача кур’єрським службам або доставка до пункту вивантаження.

Під час екскурсії діти ставили багато питань про графік роботи, клієнтські сервіси, облік робочого часу, способи забезпечення безпеки товарів, роботі WMS-системи. Підлітки навіть спробували самостійно знайти і зібрати замовлення, тому залишилися дуже задоволені і здивовані.

На завершення діти отримали приємні подарунки від ZAMMLER GROUP.


ZAMMLER – український 3PL оператор, який постійно підвищує якість та страндарти української логістики, сприяє розвитку економіки і міжнародної торгівлі в Україні.

Generation + – це річна освітня програма для підлітків, що відносяться до «вразливим категоріям» (вихідців з інтернатів та дитячих будинків). Програма створена при благодійному фонді CEO Club Foundation і є повністю безкоштовною для учасників.