У Вінниці споруджують великий логістичний центр

Ідея зі створенням у Вінниці великого транспортно-складського центру розглядалася з середини 2000-х. Схоже, що перші кроки в цьому напрямку вже зроблені. На північній околиці міста поблизу вантажний станції будується новий сучасний логістичний центр.

Про спорудження об’єкта на вул. Промислова, 7а повідомив в Фейсбуці заступник міського голови Андрій Очеретний. За його словами, там планується реконструкція ремонтно-механічної майстерні і адміністративних будівель в складську будівлю з адміністративно-технічними приміщеннями для розміщення логістичного центру «Розподільчий Центр Вінниця».

Роботи проведуть в дві черги. На першому етапі передбачено реконструкцію існуючих споруд під будівлі розподільного центру і адміністративні будівлі. Термін введення в експлуатацію – листопад 2021-го.

Друга черга – нове будівництво розподільного центру, паркінгів для вантажних і легкових автомобілів та благоустрій території з майданчиками і тимчасовими спорудами. Її реалізують до квітня 2022 року.

«В результаті буде створено сучасний логістичний центр площею близько 20 000 квадратних метрів. Створення нових робочих місць – до 300 осіб. Загальна сума інвестицій в проект складе орієнтовно 100 млн грн», – зазначив заступник мера.

Правда, на жаль, не пояснив, для чого це створюється, які конкретно функції буде виконувати. А людям це цікаво. За ідеєю, це місце, де будуть акумулюватися якісь вантажі, а потім звідси вирушати далі по найбільш вигідних маршрутах? Чи ні?

Також не ясно, як на цьому заробляти, хто інвестує 100 мільйонів …