Компанія SSI Schaefer отримала замовлення на обладнання у Бухаресті нового розподільчого центру для багатоканальної логістики

Компанія SSI Schaefer отримала замовлення від фармацевтичної мережі Dr Max Group, що працює у Східній та Центральній Європі, на обладнання у столиці Румунії Бухаресті нового розподільчого центру для багатоканальної логістики. У виданому з цієї нагоди прес-релізі йдеться про те, що РЦ буде обслуговувати сектори бізнесу В2В та В2С з одного й того ж самого складу, використовуючи частково автоматизовані інтралогістичні рішення.

Потреба у новому РЦ виникла через швидке зростання бізнесу мережі, яка, окрім того, має великі плани на майбутнє.

Dr Max Group має мережу з понад 2000 аптек в Чехії, Польщі, Угорщині, Сербії, Болгарії, Італії, Словаччині та Румунії. Також компанія має намір збільшити постачання до лікарень та розширити свої можливості у секторі електронної комерції.

За словами керівника мережі Мігеля Мартінса да Сілви, «мета полягає в тому, щоб уся продукція на складі була доступна для обох секторів бізнесу, а висока продуктивність гарантувалась за допомогою усіх існуючих синергетичних ефектів».

Тому SSI Schäfer запроваджує інноваційні логістичні рішення, які допоможуть швидко та точно обробляти велику кількість SKU. При цьому система повинна добре справлятися як з малими, так і з великими партіями замовлень, забезпечувати одиничні відправлення. Також нові рішення дозволять коригувати за потребою терміни доставки: у день замовлення, на наступний день чи пізніше.

Раніше компанія SSI Schaefer уже запровадила на замовлення тієї ж групи Dr.Max так звану порівняльну систему у Празі, яка також дозволила працювати з одного майданчика для клієнтів різного роду. Якість послуг виявилася настільки високою, що клієнтська база почала швидко зростати.

Новий РЦ легко піддаватиметься масштабуванню та залишиться гнучким для прогресивних перемін. Монтажні роботи у Бухаресті розпочнуться у четвертому кварталі поточного року. Введення в експлуатацію заплановане на кінець 2022 р.