«Нова пошта» у цьому році планує відкрити у Дніпрі новий сортувальний центр

«Нова пошта» ще цього року планує відкрити у місті Дніпро новий сортувальний центр. За словами генерального директора Олександра Бульби, минулого року оператор обробив понад 300 млн посилок. Для збільшення обсягів послуг та підвищення їх якості компанія вкладає капітал у розвиток власної інфраструктури.

Новий термінал у Дніпрі стане уже п’ятим інноваційним об’єктом для сортування, відкритим на території України за останній час. Також керівник повідомив, що компанія має намір використовувати обладнання Equinox для автоматичної обробки посилок вагою до двох кілограмів. Воно, за словами Олександра Бульби, якнайкраще підходить для українського ринку та не стане обтяжливим з огляду на витрати.

Сортувальне обладнання цієї фірми високоякісне, компактне та швидко окупається, наголосив гендиректор «Нової пошти». Система працює за принципом розподілу «ліворуч та праворуч», є можливість додавати необхідне периферійне обладнання. В результаті авто сортувальник здатен обробити до 10 тисяч посилок на годину.

У Дніпрі лінію Equinox мають запустити восени, тобто, напередодні чергового високого сезону.