Maersk за 3,6 млрд доларів купила гонконзьку логістичну фірму

Данська судноплавна компанія A. P. Moller-Maersk придбала гонконзьку логістичну фірму LF Logistics за $3,6 млрд. Повідомлення про укладену угоду опубліковано 22 грудня прес-службою датської фірми.

У повідомленні йдеться, що Maers рухається до перетворення на глобального інтегратора контейнерної логістики, на глобальну логістичну компанію, що надає комплексні логістичні рішення з цифровими технологіями. Придбання великої логістичної фірми з Гонконгу є важливим кроком на цьому шляху.

Купуючи LF Logistics, що має широкі можливості в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Maersk отримає, наголошується в повідомленні, критично важливі можливості, необхідні для підтримки довгострокового зростання кількості клієнтів там.

Після завершення угоди Maersk додасть 223 склада до вже існуючих, в результаті чого загальна кількість її об’єктів у всьому світі досягне 549, які мають загальну площу 9,5 млн кв. м. На даний момент у компанії працює 95 тис. співробітників у 130 країнах.

LF Logistics була створена у 1999 році. Вона є приватною організацією та належить гонконгській торговій компанії Li & Fung (78,3%) та сінгапурській інвесткомпанії Temasek Holdings (21,7%). При цьому LF Logistics працює як компанія, окрема від Li&Fung.

У LF Logistics працює 10 000 осіб. За нею числиться 223 склади та центри виконання замовлень у 14 країнах. Об’єкти мають загальну площу 2,7 млн ​​кв. м. У 2020 році виручка компанії склала близько $1,3 млрд та EBITDA (прибуток до вирахування податків та ін. витрат) близько $235 млн.

Якщо угода буде схвалена регулюючими органами, вона, як очікується, завершиться в 2022 році.

Нагадаємо, днями найближчий конкурент Maers судноплавна компанія Mediterranean Shipping Company (MSC) оголосила про купівлю більш ніж за $6 млрд африканського логістичного бізнесу французької Bolloré Group.