Лінія магазинів EVA відкрила новий розподільчий центр у Львові

Наприкінці 2021 року лінія магазинів EVA відкрила новий розподільчий центр (РЦ) у Львові. Об’єкт призначений спеціально для обслуговування e-commerce-напряму (інтернет-магазину EVA.UA), розвиток якого наразі є одним із головних фокусів компанії.

Складська площа приміщення РЦ складає близько 7 500 кв. м. Грамотна організація простору, використання сучасних ергономічних конструкцій для оптимізації зберігання, відбору та комплектації товарів (поличковий мезонін, мезонін на колонах, висотні стелажні системи) дозволили збільшити загальну корисну площу складу вдвічі. В існуючій конфігурації, вона становить понад 15 000 кв. м. та дозволяє зберігати близько 150 000 SKU товарів.

Кількість персоналу нового РЦ наразі становить близько 300 працівників. Його поточні потужності та наявний рівень автоматизації дають змогу обробляти до 15 000 замовлень на добу. Даний склад на сьогодні взяв на себе близько 40% навантаження від загальної кількості замовлень e-commerce-напряму. На складі встановленні сучасні WMS, TMS та FMS системи, котрі постійно вдосконалюються відповідно до нових більш продуктивних процесів. Задля досягнення максимальної ефективності використовується хвильовий двоетапний принцип обробки замовлень. У подальшому компанія планує запровадити використання сучасних систем автоматизованого зберігання AS/RS, що дозволять мінімізувати використання ручної праці та додатково підвищити продуктивність роботи. Також фахівці EVA розглядають перспективи роботизації.

«Наші пріоритети на сьогодні – максимально швидка доставка замовлень споживачам та розширення асортименту запропонованого товару. Відкриття нового розподільчого центру для e-commerce – це ще один крок до підвищення рівня обслуговування і задоволення потреб клієнтів. Напрям e-commerce в EVA розвивається дуже стрімко. Три роки тому ми починали з 500 замовлень на добу, а сьогодні у звичайному режимі обробляємо вже понад 10 000, і це далеко не межа. Компанія вкладає значні ресурси в розвиток логістичного напряму e-commerce та планує і надалі відкривати нові сучасні склади», – коментує Сергій Поляков, керівник відділу розвитку логістики лінії магазинів EVA.

Проєкт побудови нового розподільчого центру у Львові був реалізований за 10 місяців. Його бюджет склав близько 160 млн грн. Львівський РЦ став другим складом EVA, покликаним обслуговувати e-commerce-напрям (перший розташований у м. Бровари). Крім того, компанія має п’ять розподільчих центрів у Броварах, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові, що забезпечують потреби роздрібної мережі.