Компанія ESR Cayman погодилася купити портфель складських і логістичних активів в Австралії

Компанія ESR Cayman, що працює в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону в сфері логістичної нерухомості, погодилася купити портфель складських і логістичних активів в Австралії у інвестиційній компанії Blackstone, йдеться в прес-релізі ESR.

Вартість покупки становить приблизно 3,8 мільярда австралійських доларів (близько 2,94 мільярда доларів США). ESR Cayman вказує, що це найбільша сума як в області логістичних активів, так взагалі для ринку нерухомості Австралії.

Портфель активів включає в себе 45 об’єктів логістичної нерухомості площею понад 3,6 мільйона квадратних метрів, а також прав керування.

Компанія додає, що Australia and New Zealand Banking Group, MUFG Bank, Standard Chartered Bank і United Overseas Bank нададуть кредитні кошти для придбання об’єктів нерухомості.

 

ESR спеціалізується на управлінні портфелями логістичних активів. Компанія працює в Китаї, Японії, Південній Кореї, Сінгапурі, Австралії та Індії.

Інвесткомпанія Blackstone Group була заснована в 1985 році в США. Штаб-квартира компанії знаходиться в Нью-Йорку. У числі основних сфер діяльності – консалтинг, прямі інвестиції і нерухомість.