Dragon Capital завершила операцію з придбання офісно-логістичного комплексу Амтел в Київської області

Компанія UCPIH Ltd, яка входить в групу компаній Dragon Capital, завершила операцію з придбання офісно-логістичного комплексу Амтел в с. Білогородка Київської області.

Площа комплексу – 100 208 кв. м, продавець – міжнародна девелоперська компанія Amtel Properties, повідомили в Dragon Capital (володіє журналом НВ, Радіо НВ і сайтом NV.ua).

«Логістичний комплекс класу А розташований безпосередньо на фасаді траси T1012, між Одеської та Житомирської трасами в 6 км від кільцевої дороги Києва», – сказано в повідомленні.

«Ми раді оголосити про придбання 11-го логістичного комплексу в наш портфель складської нерухомості, – заявив Володимир Тимочко, керуючий директор по прямих інвестиціях Dragon Capital. – Комплекс Амтел стане найбільшим об’єктом у нашому портфелі, а його покупка дозволить наростити площу складів під нашим управлінням на правому березі Дніпра до 294 тис. кв. м, і в цілому в Україні – до 391 тис. кв. м».

За словами Тимочко, ця інвестиція підтверджує віру групи компаній в перспективність сектора складської та промислової нерухомості в Україні. Зокрема, Dragon Capital планує продовжувати інвестиційну активність в цьому секторі, в тому числі через реалізацію індустріальних парків Е40 в Києві і М10 у Львові. У цьому році планується початок будівництво перших черг цих проектів площею 25 500 кв. м і 14 500 кв. м відповідно.

 

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

UCPIH Ltd (Ukrainian Commercial Property Investment Holding) – інвестиційний холдинг, який входить до групи Dragon Capital і спеціалізується на інвестиціях в комерційну нерухомість. Мажоритарним акціонером холдингу є Dragon Capital Investments Limited.