Dragon Capital в найближчі роки планує вкласти близько $230 млн в українські індустріальні парки

Інвестиційна компанія Dragon Capital в найближчі роки планує вкласти близько $230 млн в українські індустріальні парки. Про це заявив Томаш Фіала, генеральний директор інвестгрупи, на форумі “Україна 30”.

Всього в інфраструктурні проекти України Dragon Capital має намір інвестувати $250-300 млн.

Повідомляється, що основним напрямком інвестицій стане будівництво індустріальних парків в Київській і Львівській областях. “Уже в цьому році ми починаємо реалізацію проекту індустріально-складського парку Е40, розміщеного на території 49 га на Житомирській трасі в 20 км від Києва. Тут будуть побудовані близько 200 тис. кв. км нерухомості. Інвестиції – близько $130 млн”, – зазначив Фіала.

На реалізацію львівського проекту, який був придбаний в кінці 2020 року, буде направлено $100 млн. “Основною спеціалізацією індустріальних парків від Dragon Capital на сьогодні є логістика. Однак близько третини площ будуть плануватися під виробництва. Мова про легку, фармакологічну, хімічну промисловості”, – додав гендиректор Dragon Capital.

За його словами, Україна може залучити до $5 млрд під великі інфраструктурні проекти за рахунок кредитів під держгарантії, єврооблігацій та подібних інструментів.

Раніше Dragon Capital викупила у одного з найбільших промислових девелоперів Європи компанії CTP проект індустріального парку “Рясне-2”, розташованого у Львові на земельній ділянці площею 23,5 га.

Це вже другий індустріальний парк в портфелі активів по нерухомості Dragon Capital. Перший проект, індустріальний парк Е40, розташований на ділянці площею 49 га на Житомирській трасі, в 20 км від Києва.

Dragon Capital – одна з найбільших інвесткомпаній України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром в держреєстрі зазначений громадянин Чехії, президент Європейської Бізнес Асоціації Томаш Фіала.