Компанія Amber Beverage Group побудує в Ризі великий автоматизований склад

Компанія Amber Beverage Group, яка займається виробництвом і розповсюдженням алкогольних напоїв, інвестує 15,5 млн євро в складське устаткування, яке буде встановлено на складі на території Ризького вільного порту.

Новий склад буде перебувати на території площею 8,9 га, в його будівництво і розвиток території Amber Beverage Group вкладе 33 млн євро. Устаткування по автоматизації складського господарства від компанії Jungheinrich обійдеться в 15,5 млн євро. Планується, що роботи з підготовки території розпочнуться вже в квітні.

Площа приміщень в першої черги проекту складе 24 тис. кв.м. У ньому будуть перебувати кілька складських зон для зберігання, комплектації і видачі продукції, а також адміністративна частина.

Висота складу складе 24 метри, в зоні з високими стелажами палети з продуктами будуть розміщуватися на полицях на дев’яти рівнях.

Зараз на складах Amber Beverage Group можна розмістити 25 тис. палет. На новому складі можна буде одночасно зберігати до 35 тис. палет, а при необхідності – до 45 тис.

Основною сферою діяльності Amber Beverage Group Holding є виробництво і оптовий продаж алкогольних напоїв, при цьому виробництво зосереджене в Латвії (Latvijas balzams) і Мексиці. Підприємство експортує свою продукцію більш ніж в 170 країн світу і поширює напої понад 130 марок.