Amazon планує відкрити вісім нових логістичних пунктів у Німеччині

Провайдер електронної комерції Amazon планує відкрити вісім нових логістичних пунктів у Німеччині протягом наступного року. В результаті компанія створить три тисячі нових робочих місць. Об’єкти мають розпочати роботу до середини 2022 року.

У розповсюдженому з цієї нагоди прес-релізі Amazon повідомляє, що нові центри для сортування вантажів будуть розташовані у містах Даммерсторфі, Хелмштедті, Гаттендорфі, Ной-Ульмі та ін.

За словами віце-президента Amazon Стефано Перего, компанія вже створила три тисячі робочих місць за останні дванадцять місяців. Ще стільки ж буде додано на нових сортувальних центрах у Німеччині. «Як компанія, ми постійно працюємо над вдосконаленням, чуємо, що мотивує наших співробітників, і ми прагнемо бути найкращим роботодавцем у світі», – стверджує він.

На сьогодні стартова заробітна плата в Amazon становить 12 євро за годину (брутто). Стільки отримує й більшість сезонних та тимчасових співробітників. Ті ж, хто працює на постійній основі, через два роки після влаштування на роботу в Amazon отримують у середньому 2750 євро на місяць (брутто).

Також компанія пропонує своєму персоналу додаткові бонуси. Наприклад, це може бути участь у програмі «Вибір професії», за якої роботодавець готовий компенсувати 95% вартості навчання, у тому числі придбання навчальної літератури. Максимально можливі витрати на одного працівника тут можуть складати до 8 тис. євро.