Компанія Alterra Group завершує будівництво автономного складу поблизу Києва

Українська девелоперська компанія Alterra Group завершує будівництво нового складу JAM в смт Гостомель за 10 км від столиці. Про це розповів менеджер з розвитку Alterra Group Олексій Шестак.

Складський комплекс поєднуватиме у собі автономність та універсальність – на окремо відведеній закритій території буде власна трансформаторна підстанція, а також свердловина, автономна система опалення, та продуманий паркінг.

«JAM – це ніби приватний будинок на ринку, де переважають квартири у висотках, – каже Олексій Шестак, – тут все твоє, власне, починаючи від парковки і закінчуючи можливістю налаштування під себе пропускного режиму. В основу проекту закладено ідею універсальності, саме тому JAM має квадратну форму: 48 м у довжину та 48 м у ширину. Всередині просто не існує вузьких чи будь-яких інших незручних місць – вся площа складу є повністю функціональним простором для зберігання, придатним як для стелажів, так і для холодильних камер уздовж стін, які залишать по центру місце для зони комплектування».

До інфраструктури JAM також входитимуть: паркінг для десяти легкових та трьох вантажних авто, окрема зона для розвантаження, приміщення для персоналу охорони, система сигналізації та відеонагляду. Керуючою компанією буде Alterra Group.

Комплекс площею 3600 кв. м розташований за 11 км від Кільцевої дороги та за 5 км від Варшавської траси. Як і попередні проекти Alterra Group, JAM вирізняється оригінальним дизайном, а колір зовнішнього оздоблення на фасаді схожий на ягідний джем, що і зумовило назву комплексу.