VisionNav Robotics планує вивести на європейський ринок свою лінійку повністю автоматизованих вилочних навантажувачів

Китайська компанія VisionNav Robotics, що спеціалізується на безпілотних промислових транспортних засобах, оголосила про намір вивести на європейський ринок свою лінійку повністю автоматизованих вилочних навантажувачів. Також асортимент виробника складається з безпілотних річтраків, візків для палет, тощо.

Згідно зі своєю маркетинговою політикою VisionNav Robotics збирається залучати до співпраці дистриб’юторів з усієї Європи, про що компанія повідомляє у своєму прес-релізі.

Навігаційна технологія, яка керує автонавантажувачами VisionNav, використовує камеру, встановлену на транспортному засобі, через яку ведеться огляд простору, у якому працює машина. Візуальна навігаційна система порівнює отримані у режимі реально часу зображення з тими, які вже внесені у базу даних. Таким чином, відбувається оцінка ситуації навколо. Система спроможна контролювати рух одразу кількох навантажувачів на одному майданчику. Для кожного обирається оптимальний маршрут пересування до потрібного місця.

Гнучка технологія візуальної навігації дозволяє використовувати промисловий навантажувач без водія з мінімальним відхиленням від існуючих внутрішньологістичних процесів. За словам представників компанії, навантажувачі без водія можуть працювати як всередині, так і зовні, і навіть у темних приміщеннях, де також можуть виконувати ті ж самі операції, що й керовані фаховими операторами аналоги.

Для зв’язку використовується зв’язок 5G, а керуванням займається штучний інтелект. Це також полегшує завдання впровадження на будь-якому складі.