Складські роботи LocusBots обробили півмільярда товарів

Locus Robotics, постачальник автономних мобільних роботів для складів LocusBots, заявив про досягнення нового рубежу в постачанні 500 млн товару.

«Досягнення позначки в 500 млн одиниць, підкреслює важливу цінність для бізнесу, яку перевірена технологія Locus приносить нашим клієнтам по всьому світу, оскільки вони стикаються зі зростаючими обсягами замовлень і обмеженою доступністю робочої сили», – заявив Рік Фолк, генеральний директор Locus Robotics.

500-мільйонне замовлення було зроблено в торговому центрі VF Corporation в Празі, а обраним товаром стала пара взуття Vans Old Skool. Роботи LocusBots на даний момент подолали на складах клієнтів відстань більш 4,8 млн км, що еквівалентно більш ніж 120 обльотам навколо Землі.

Лідируюче в галузі рішення для робототехніки від Locus Robotics дозволяє брендам, рітейлерам і логістичним операторам легко обробляти великі обсяги замовлень і збільшувати споживчий попит на електронну комерцію, роздрібну торгівлю, омніканальність і виконання виробничих замовлень. Глобальні клієнти, в тому числі CEVA, DHL, Boots UK, GEODIS, Whiplash, Saddle Creek, Quiet 3PF, Radial, подвоюють або потроюють свою продуктивність при одночасному зниженні витрат на найм, навчання і утримання робочої сили.