Компанія Seegrid представила нову лінійку роботів-навантажувачів Seegrid Palion

Нову лінійку інтелектуальних транспортних систем (ІТС) Seegrid Palion для вантажно-розвантажувальних робіт презентувала провідна в цій сфері компанія Seegrid, заявив її виконавчий директор Джим Рок, 9 лютого повідомляє сайт виробника.

За заявою Рока, роботи Seegrid Palion здатні здійснювати завантаження і розвантаження транспортних піддонів в автоматичному режимі, тим самим підвищуючи продуктивність праці, вивільняючи додаткову робочу силу і заощаджуючи час співробітників. Представник компанії «дуже гордий» тим, що нова розробка, як він вважає, допоможе найбільшим світовим логістичним брендам «повністю реалізувати потенціал технології ІТС».

Флагманом серії став робот Palion Pallet Truck Series 8. Цей робот здатний координувати рух піддонів з вантажами по смугах, їх своєчасне наповнення і розвантаження. Крім того, ІТС цієї моделі здатна автоматично заряджатися, що зводить до мінімуму потенційно небезпечні контакти агрегату з людиною.

 

Компанія Seegrid заснована в 2003 році Хансом Моравека, її штаб-квартира розташовується в Піттсбурзі (штат Пенсільванія, США). Підприємство є світовим лідером в області виробництва складських роботів-навантажувачів. Як заявлено на офіційному сайті фірми, високотехнологічні рішення від Seegrid «допомагають клієнтам автоматизувати їх бізнес і перетворити його в інтелектуальне підприємство майбутнього».