Raniero готується вивести на ринок нову інноваційну серію вилочних електричних навантажувачів AC

Raniero готується вивести на ринок нову інноваційну серію вилочних електричних навантажувачів AC, засновану на потребах виробничих підприємств використовувати продуктивні машини для обробки важких вантажів, поряд з економією експлуатаційних витрат, універсальністю, тихою роботою і нульовими викидами забруднюючих речовин.

Перші дослідні зразки вилочних електричних навантажувачів Raniero серії AC в даний час проходить польові випробування на лісозаготівельних підприємствах Австрії і Німеччини.

Нова лінійка, призначена для задоволення потреб роботи в інтенсивних секторах і охоплює тривалі зміни, має міцну раму і добре укріплену щоглу, які забезпечують стабільність, безпеку і надійність при роботі з важкими вантажами на нерівних підлогах, в приміщенні і на відкритому повітрі.

Нова лінійка включає моделі AC160L-12, AC180L-12 і AC200L-12, здатні при центрі ваги 1200 мм піднімати 16, 18 і 20 тонн, відповідно.

Електронне урядування змінним струмом і акумуляторами 2170Ах до 2790Ах напругою 120В дозволяють цій серії навантажувачів дорівнювати по продуктивності з однокласниками з двигунами внутрішнього згоряння.

Для підтримки енергозбереження, тяговий двигун 90 кВт (120В), підйомний насос 62 кВт (120В), рульове управління 13 кВт (120В), включаються індивідуально при необхідності. Технологія змінного струму пропонує швидку і точну відповідь на кожну активовану команду.

Централізований мастильний комплект і система рідинного охолодження є додатковою цінністю особливо для тривалих робочих операцій і важких умов експлуатації, пропонуючи високу продуктивність, постійну температуру двигунів, відсутність технічного обслуговування і необхідності в очищенні. Серія використовує 4 попереду і дві позаду суцільні шини SE з шириною b2 тільки 2450 мм, що менше, ніж у навантажувачів цього класу інших марок.

Щоб забезпечити максимальний комфорт оператора, особливо під час тривалих змін, в Raniero розробили нову кабіну MAGNIFICA для вилочних електронавантажувачів серії AC. Кабіна пропонує оглядовість на 360 і вид на гору через дах. Крім цього, великі екрани і зовнішні циліндри щогл дають кожному користувачеві чітке уявлення про вантаж.

У кабіні встановлено пневматичне пружинне сидіння GRAMMER PRIMO EL PLUS з електронним саморегулюванням і друге пасажирське сидіння. Крім того, в стандартну комплектацію входять підлокітник з електрогідравлічним розподільником з міні-пальцями/міні-важелями, задня інфрачервона камера з 5-дюймовим кольоровим дисплеєм, обігрівач і склоочисники переднього, заднього і верхнього скла.

Для серії навантажувачів Raniero AC на акумуляторах доступний широкий асортимент аксесуарів та обладнання відповідно до вимог та потреб компанії. Наприклад, для пиломатеріалів логістичних і портових терміналів можна додати опцію сидіння оператора, яке можна повертати на 180 градусів. Також опціонально пропонуються робочі світлодіодні ліхтарі з контролером DC/DC, блакитна пляма світла, кондиціювання повітря, передній і задній обігрівач, статична або динамічна система зважування, радіо з CD/Mp3 плеєром, розетка для акумулятора 12/24 В і зниження швидкості при піднятих вилах. Крім цього, телематична система дозволяє контролювати, аналізувати і перепрограмувати наші вилочні навантажувачі віддалено, не виходячи з офісу.