Найвища продуктивність: нова підлогомийно-всмоктуюча машина В 110 R від Karcher – вже в Україні

Karcher розширює парк підлогомийних машин. Нова модель із сидінням для оператора В 110 R вирізняється двома удосконаленими деталями, важливими для результативного прибирання: оновленим щітковим вузлом та всмоктуючою балкою. Виготовлені з особливо міцного матеріалу, вони працюють тихо та ефективно. А додатковий боковий миючий вузол дає змогу досягти ще більшої продуктивності прибирання.

Нова підлогомийно-всмоктуюча машина В 110 R ідеально підходить для прибирання великих площ, заставлених меблями або обладнанням, що особливо актуально для супермаркетів, торговельних центрів та лікарень. Також переваги новинки оцінять власники складських приміщень, виробничих цехів та автостоянок – тепер їх можна очистити ефективніше та економніше.

Високий рівень маневреності машини забезпечують компактні габарити, а також технологія дискових та роликових щіток з робочою шириною 75 см. До того ж, щітковий вузол з міцного алюмінію має характерний плавний хід та низький люфт – це знижує рівень шуму під час прибирання до 59 дБ.

підлогомийно-всмоктуюча машина В 110 R від Karcher

Міцна всмоктуюча балка нового покоління – ще одна технологія стандартної комплектації В 110 R. Виготовлена з литого під тиском алюмінію, вона моментально збирає всю зайву воду за допомогою ущільнюючих полос з матеріалу Linatex®, довговічного та міцного на розрив. Так, всмоктуюча балка розрахована на довготривалу службу навіть при частому використанні, а завдяки новому кріпленню її легко зняти та закріпити на машині.

Оснащення В 110 R задовольнить навіть найвибагливішого користувача. Витрати миючого розчину регулюються залежно від швидкості руху машини: чим нижче швидкість, тим менше засобу потрапляє до щіткової голови. Така технологія не лише знижує ризик появи залишкової вологи в місцях розвороту, але й дозволяє скоротити до 50% витрати води або миючого засобу.

Ще одне технологічне рішення Karcher, яке мінімізує витрати засобів для миття – нова система дозування з окремим резервуаром, що дає можливість регулювати подачу миючого засобу з кроком від 0,25% до 3,0%.

підлогомийно-всмоктуюча машина В 110 R від Karcher

Досягти ідеальної чистоти у важкодоступних місцях допоможе додатковий щітковий миючий вузол, який монтується праворуч на машині. Ця опція збільшує робочу ширину на 10 см і дає змогу ретельно прибрати підлогу впритул до стін, під стелажами або холодильними вітринами. Цей миючий вузол має гнучке кріплення: при контакті зі стіною або меблями він складається, уникаючи пошкоджень. Також безпечну роботу забезпечують чотири горизонтальних направляючих ролика, прикріплених до обладнання.

Для комфорту оператора машина оснащена сидінням, яке можна регулювати по висоті, – в ньому оператор може прийняти максимально зручне положення незалежно від комплекції, що особливо важливо під час тривалої роботи. На великому дисплеї оператору добре видно усі параметри процесу прибирання, а денне освітлення забезпечує додаткову безпеку.

Інші функції, перевірені часом, які порадують власників В 110 R: автоматична система заповнення водою (Auto Fill), система промивання баку, інтелектуальна система ключів КІК, доступна 30 мовами, яка надає різні права окремим користувачам, а також концепція простого вибору програм для очищення EASY!Operation, що економить час та мінімізує можливість помилки оператора.

Робоча швидкість руху підлогомийної машини – 6 км/год. Під час прибирання легко долаються нахили до 10%, а при транспортуванні – до 22%.

На вибір машину можна укомплектувати одним з 2 варіантів батарей: гелеві – ємністю 175 Аг та швидкозарядні – ємністю 190 Аг. Обидва різновиди батарей не потребують специфічного обслуговування та спеціальних кімнат для підзарядки. Гелеві батареї працюють на одному заряді протягом 3 годин, після чого їх необхідно заряджати 10-12 годин. Швидкозарядні працюють на одному заряді упродовж 3,5 годин, але дозволяють підзарядження в процесі роботи. Так, машина завжди готова до роботи. Функція віддаленого програмного забезпечення дає змогу за необхідності обслуговувати машину дистанційно.

“Рентабельність прибирання – це не лише продуктивність прибиральної техніки, довговічність та простота експлуатації. Не лише економне споживання енергії, води та часу робітників”, – презентує новинку Іван Бечко, генеральний директор Karcher Україна. – “Все більшу роль для бізнесу, незалежно від його розмірів та сфери діяльності, відіграє екологічна безпека. Акумуляторна підлогомийна машина нового покоління B 110 R в комплексі з миючими засобами, розробленими Karcher з турботою про навколишнє середовище – це одне з найбільш економних та екологічних, а отже, рентабельних рішень прибирання, представлених в Україні сьогодні”.

Технічні характеристики B 110 R
Робоча ширина, мм 650 – 750
Ширина всмоктування, мм 950
Макс. продуктивність по площі, м²/г 4,500
Акумуляторна батарея, В/Аг 24 / 175 – 190
Вага, кг 480
Робоча швидкість, км/г 6
Рівень шуму, дб(A) 59
Тиск щітки, кг 75
Бак для чистої/ брудної води, л 110/110
Зарядний пристрій, В/Гц/А 110-240В/50Гц/35А

 

підлогомийно-всмоктуюча машина В 110 R від Karcher

 


Karcher – провідний світовий виробник високотехнологічних систем чистки та прибирального обладнання. Сьогодні компанія, заснована у 1935 році у Німеччині, є лідером світового ринку у галузі інноваційних технологій очищення.

Станом на 2020 рік концерн Karcher представлений 130 компаніями в 73 країнах світу зі штатом співробітників у 13 500 осіб. Понад 50 000 торговельних та сервісних пунктів по всьому світу забезпечують безперебійне обслуговування клієнтів.

Офіційне представництво Karcher відкрите в Україні у 2006 році. Штат співробітників компанії в Україні – понад 250 людей. У 2018 році українське представництво було визнане дочірньою компанією Karcher номер один у світі.

Широкий спектр техніки та послуг Karcher орієнтований на побутових, комерційних та промислових споживачів. Компанія відома своїми очищувачами високого тиску, обладнанням для догляду за садом та автомобілем, технікою для очищення підлоги та пилососами.

Інновації від початку є одним з найважливіших факторів зростання та невід’ємною складовою корпоративної культури компанії. Близько 90% усієї продукції Karcher, представленої у продажі, мають не більше п’яти років з моменту розробки. Загалом понад 1000 співробітників займаються дослідженням та розробками в Karcher.

У всіх галузях своєї діяльності компанія приділяє велику увагу охороні навколишнього середовища та надає велике значення відповідальності бізнесу перед суспільством