Locus Robotics залучив $150 млн інвестицій на розвиток складських роботів

Locus Robotics, виробник автономних мобільних роботів для складів фулфілмента, залучив $150 млн в рамках інвестиційного раунду фінансування серії E.

Основними інвесторами стали Scale Venture Partners і Prologis Ventures, венчурний підрозділ Prologis, світового лідера в сфері логістичної нерухомості. За даними компанії вартість Locus Robotics оцінюється $1 млрд.

Рік Фолк, генеральний директор Locus Robotics, каже: «Цей новий раунд фінансування знаменує собою важливий переломний момент для Locus Robotics. Склади, що зіштовхуються з постійною нестачею робочої сили та зростаючими обсягами, шукають гнучку інтелектуальну автоматизацію для підвищення продуктивності і розширення своєї діяльності. Locus має унікальні можливості для проведення цифрової трансформації на цьому величезному глобальному ринку».

Нові інвестиції Locus Robotics направить на подальше розширення своїх ринкових можливостей по всьому світу і підтримку поточних досліджень і розробок для зростання і поліпшення свого складського технологічного рішення.

Запатентоване власне програмне забезпечення Locus та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс легко інтегруються як в існуючі, так і в нові складські середовища, підвищуючи ефективність роботи складів.

Роботи Locus можуть бути налаштовані для перевезення самих різних предметів. Запатентована технологія автоматично розпізнає робочих, а великий екран робота відображає інформацію на обраній мові, що сприяє підвищенню продуктивності і скорочення кількості помилок.

Інноваційна функція Locus «Гейміфікація» відображає індивідуальну статистику продуктивності, щоб допомогти мотивувати працівників до великих досягнень. Рішення Locus включає в себе аналітику в реальному часі, інформаційні панелі і звіти для клієнтів, щоб максимізувати продуктивність і підтримувати постійне вдосконалення роботи складів.