Лауреати премії: річтрак Linde та система допомоги оператору Linde Safety Guard

Інноваційні рішення від компанії Linde Material Handling отримали подвійну нагороду в опитуванні читачів “materialfluss PRODUCTS OF THE YEAR 2021”. У категорії «Промислові навантажувачі» перше місце посів автоматизований річтрак Linde R-MATIC. Система авторизації доступу «Linde Safety Guard: Дверний контроль» також потрапила на вершину подіуму, посівши 1 місце в категорії «Технології ідентифікації». Церемонія нагородження відбулась у віртуальному форматі в рамках конференції “materialfluss world + conference 2021”, що проходила з 22 по 26 березня 2021 року.

Торговий журнал, що спеціалізується на внутрішній логістиці, заснований у 2020 році, запропонував цю нагороду вдруге і закликав своїх читачів проголосувати за найкращі рішення у грудні 2020 року та у лютому 2021 року в Інтернет-опитуванні. На голосування було висунуто 79 продуктів у восьми категоріях, а три найкращі продукти із кожної категорії були нагороджені призами. Всього було отримано близько 20 000 голосів.

У категорії «Промислові навантажувачі» автоматизований річтрак Linde R-MATIC з самого початку був одним із фіналістів і, зрештою, залишив позаду всі інші інновації. Основні відмінності річтрака: передній датчик безпеки, вбудований в шасі, дозволяє маневрувати в проходах шириною всього 2,95 м. Крім того, це єдиний у цій галузі автоматизований річтрак, що забезпечує висоту підйому вантажу одинадцять метрів. І ще одна унікальна перевага річтрака Linde R-MATIC – це його 3D-камера з автоматичним калібруванням, створена на базі програмного забезпечення нового покоління. 3D-камера дозволяє максимально точно визначати положення вантажу, тим самим забезпечуючи швидше виявлення об’єктів. Це значно економить час на обробці кожної палети. Річтрак вважається топовим складським обладнанням. З другим поколінням автоматизованих річтраків Linde R-MATIC, ми пропонуємо нашим клієнтам надзвичайно потужне, надійне та, одночасно, гнучке складське рішення. “Ми дуже раді, що це досягнення було визнано найбільш експертним журі з усіх можливих, а саме читачами з числа компаній-користувачів”, – говорить Олександра Мертель, менеджер з продуктів з автоматизації та інтралогістики в Linde Material Handling.

Перше місце в категорії «Промислові навантажувачі» в опитуванні читачів “materialfluss PRODUCTS OF THE YEAR 2021” отримав річтрак Linde R-MATIC від Linde Material Handling.

У категорії «Технології ідентифікації» перемогу здобув новий модуль «Контроль дверей» системи допомоги оператору Linde Safety Guard. З одного боку, ця інтелектуальна система доступу допомагає запобігти пошкодженню дверей чи воріт при зіткненні, а з іншого – регулює в’їзд у визначені зони. Наприклад, дизельним навантажувачам заборонено заїжджати в зону виробництва продуктів харчування, а складській техніці заборонено виїжджати із цеха. Функція управління дверима цеха синхронізується зі швидкістю навантажувачів, і двері відчиняються і зачиняються точно в потрібний час. Якщо немає дозволу, швидкість руху навантажувача зменшується і видається візуальне попередження. «Наші клієнти вважають цю програму дуже переконливою. Це і спонукало нас взяти участь у конкурсі », – говорить Рон Вінклер, менеджер з продажу EMEA, Linde Safety Guard. “Нагорода, яку ми отримали, є чудовою підтримкою для нашої команди продажів та розробників”.

Модуль «Дверний контроль» системи Linde Safety Guard також здобув перемогу у категорії «Технології ідентифікації», він надає цінну допомогу із запобігання зіткнень навантажувачів із дверима та регулює проїзд у визначені зони.

Компанія Linde Material Handling, що входить до групи компаній KION, є виробником навантажувачів і складської техніки, а також постачальником рішень та послуг для внутрішньої логістики. Маючи мережу продажів і технічного обслуговування, яка охоплює понад 100 країн, компанія представлена ​​в усіх основних регіонах світу.