Компактний електровізок Linde MT15

Міцний, маневрений, довговічний і легкий у використанні – ось лише деякі з переваг нового пішохідного електричного візка вантажопідйомністю 1,5 т, розробленого компанією Linde MH. Маючи ще більш зручне управління і розширені функції безпеки, електровізок є ідеальним помічником для завантаження і розвантаження фур, швидкого переміщення вантажів на промислових підприємствах, в складах і магазинах.

Електровізки цього діапазону вантажопідйомності створені для того, щоб допомогти операторам швидко і безпечно перевозити вантажі навіть у обмеженому просторі. “Новий електровізок Linde MT15, має усі важливі риси ДНК Linde, такі як якість, безпека, комфорт і висока продуктивність”, – говорить Тофік Уссу, старший менеджер по продукту напрямку складської техніки Linde. Для того, щоб електровізок міг маневрувати в обмеженому просторі, він має особливо компактні розміри. Довжина шасі (параметр L2) становить 400 мм, загальна ширина (параметр B1) – 620 мм, а загальна вага, всього 180 кг, дозволяє використовувати візок на мезонінах або підйомних платформах. При максимальній швидкості 5 км/год з вантажем і 5,5 км/год без вантажу електровізок Linde MT15 значно швидший за інші електровізки у своєму класі. Здатність долати нахили також є кращою: Linde MT15 може підніматися по поверхнях з похилом 8 % з вантажем і 20 % без вантажу. 48-вольтова літій-іонна батарея ємністю 20 Аг або 30 Аг забезпечує достатню потужність для безперервної роботи протягом трьох годин. Батарею можливо заряджати від будь-якої розетки за допомогою вбудованого зарядного пристрою. Якщо немає часу на заряджання, є можливість замовити зовнішній зарядний пристрій і додаткову батарею та міняти батареї місцями за допомогою роз’єму plug-and-play.

Інші особливості електровізка підвищують безпеку та ергономіку оператора і дозволяють йому працювати комфортно. Для запобігання травм електровізок оснащено довгим низько закріпленим руків’ям управління, яке створює безпечну відстань між оператором та візком під час руху. Навіть коли руків’я приведено у вертикальне положення, візок можна активувати і переміщати завдяки функції малого ходу. Це надає особливу перевагу при маневруванні в обмеженому просторі, наприклад, на навантажувальних платформах або в обмежених виробничих і складських приміщеннях.

Руків’я управління також було додатково модернізовано для забезпечення високого рівня захисту і комфорту. Округла металева конструкція захищає руки оператора. Перемикачі напрямку руху, кнопки активації початкового підйому, функції малого ходу і звукового сигналу, а також аварійний перемикач розташовані в центрі руків’я для легкого доступу. Конструкція шасі запобігає травмам ніг і пошкодженню вантажних лап. Багатофункціональний дисплей надає інформацію про кількість відпрацьованих мотогодин, терміни технічного обслуговування, рівень заряду батареї і коди помилок.

Міцні ведуче і вантажні колеса, а також міцні бампери запобігають передчасному зносу. Система управління батареєю захищає її від неналежного використання і, тим самим, подовжує термін служби акумулятора.

Компанія Linde Material Handling, що входить до групи компаній KION, є виробником навантажувачів і складської техніки, а також постачальником рішень та послуг для внутрішньої логістики. Маючи мережу продажів і технічного обслуговування, яка охоплює понад 100 країн, компанія представлена в усіх основних регіонах світу.