DB Schenker вкладе 31 млн доларів у виробництво автономних складських роботів

DB Schenker вирішив прискорити розробку та впровадження автономних мобільних роботів на основі штучного інтелекту і 3D-зору (AMR) в своїх складських комплексах. Для цього компанія інвестує 31 млн доларів США в піонера автономної мобільної робототехніки Gideon Brothers. Мобільні роботи вже впроваджені на складі DB Schenker в Лейпцигу (Німеччина). Для того, щоб успішно розвивати технологію і транслювати її на інші країни, компанія прийняла рішення про масштабні інвестиції.

Партнерство з Gideon Brothers забезпечує логістичній компанії доступ до кращої в своєму класі робототехніки і інтелектуальним рішенням для обробки матеріалів, щоб найбільш ефективно обслуговувати клієнтів. За допомогою цієї технології вже сьогодні з’являється можливість створити “Склад майбутнього” і модернізувати логістичні бізнес-моделі.

Пандемія значно прискорила впровадження інтелектуальної автоматизації, створивши підвищений попит на технології. На сьогоднішній день кращий спосіб задовольнити цей попит – об’єднати зусилля з гравцями технологічного ринку.

Gideon Brothers спеціалізується на гнучкій автоматизації горизонтальних і вертикальних процесів обробки матеріалів для логістики, складування, виробництва та роздрібної торгівлі. Завдяки своїм передовим мобільним роботам і комплексним програмним рішенням для автономних внутрішніх і зовнішніх операцій, компанія допомагає підприємствам вирішувати найскладніші завдання ланцюжка поставок: задовольняти зростаючі очікування клієнтів, збільшувати обсяги відвантажень, збільшувати канали розподілу і, нарешті, вирішити питання з нестачею персоналу.

AMR допоможе зробити усі складські процеси більш ефективними і продуктивними. Зазвичай це досягається за рахунок виконання завдань, не пов’язаних з доданою вартістю, таких як транспортування, збір і вивантаження продуктів і т.д. Це допоможе вивільнити людей для вирішення інших, більш складних завдань. Більш того, для успішного впровадження автономних мобільних роботів не потрібна модифікація обладнання, тобто це може бути зроблено в досить короткі терміни.

Згідно з недавнім дослідженням, проведеним компанією ABI Research, очікується, що до 2030 року глобальний ринок мобільної робототехніки виросте до 158,6 мільярда доларів США. На той час в світі буде використовуватися більше 15 мільйонів автономних мобільних роботів.