Компанія Amazon показала в дії чотири перспективних складських робота

Компанія Amazon поділилася подробицями о чотирьох нових складських роботах, які створені з метою підвищення безпеки праці робітників. У травні Amazon повідомила про плани скоротити кількість випадків травматизму на 50% до 2025 року. Цього року компанія має намір інвестувати понад $300 млн в проекти по забезпеченню безпеки праці робітників.

Amazon стверджує, що роботи просто дозволяють працівникам зосередитися на завданнях, які найбільше потребують їх уваги, при цьому зводячи до мінімуму можливість отримання травм. За словами компанії, у неї додалося понад мільйон робочих місць по всьому світу з тих пір, як вона почала використовувати в 2012 році робототехніку на своїх об’єктах.

В даний час Amazon тестує чотири нових складських робота. Два з них – Ernie і Bert – можуть з’явитися в центрах обробки замовлень вже найближчим часом.

Ernie допомагає прибирати предмети з роботизованої полки. За словами Amazon, його використання не дає економію часу, але дозволяє зробити роботу більш безпечною для співробітників.

Bert – один з перших автономних мобільних роботів (AMR) Amazon, створених для самостійної навігації по об’єктах, навіть коли там переміщуються робітники. На відміну від інших роботів, Bert може працювати не тільки в обмеженому просторі, з його допомогою можна переміщати вантажі по всьому об’єкту компанії. Amazon заявила, що Bert згодом буде здатний переміщати більш важкі предмети.

Scooter і Kermit – два інших розроблюваних AMR для перевезення вантажів. Amazon повідомила, що ці роботи зможуть перевозити замість робочих порожні піддони між об’єктами, взявши на себе виконання фізично важкої роботи. Kermit все ще перебуває в стадії розробки, але вже в цьому році він з’явиться як мінімум на десяти об’єктах компанії. У свою чергу, тестування Scooter буде в цьому році обмежено одним об’єктом.