Компанія «ЛІНДЕ МАТІРІАЛ ХЕНДЛІНГ УКРАЇНА» офіційно змінила назву на «АЛВАРК УКРАЇНА»

18 листопада 2021 року компанія «ЛІНДЕ МАТІРІАЛ ХЕНДЛІНГ УКРАЇНА» офіційно змінила назву на «АЛВАРК УКРАЇНА».

Як відомо, в серпні 2021 року литовська компанія UAB ALWARK, лідер у постачанні промислового обладнання преміум сегменту та дилер Linde MH в країнах Балтії, розширила свою присутність в Україні, придбавши 100% пакет акцій «ЛІНДЕ МАТІРІАЛ ХЕНДЛІНГ УКРАЇНА» у Linde MH GmbH, і набула ексклюзивного права на бізнес з продажу та сервісного обслуговування техніки Linde в Україні, а також в Грузії та Вірменії.

Відтепер, «АЛВАРК УКРАЇНА» працює на українському ринку як ексклюзивний дилер Linde Мaterial Нandling, постачаючи високопродуктивну підйомно-транспортну та складську техніку Linde та надаючи послуги із сервісного обслуговування.

В компанії наголошують, що ALWARK повністю інтегрував підрозділи ТОВ «ЛМХ УКРАЇНА» у свою європейську структуру та інвестує у розвиток персоналу, інфраструктуру та ІТ технології, – з метою постійного підвищення рівня обслуговування клієнтів.

«АЛВАРК УКРАЇНА» проводить масштабний ребрендинг компанії, планує відкривати нові регіональні представництва з продажу, значно розширювати мережу сервісних центрів, покращувати якість обслуговування клієнтів», – говорить директор компанії Олександр Костирко.

«Вже станом на сьогодні «АЛВАРК УКРАЇНА» підсилила команду спеціалістів з продажу та сервісу, відкрила офіс з продажу та обслуговування техніки Linde в Одесі, щоб бути поряд із нашими клієнтами в Південному регіоні та надавати професійний сервіс 24/7», – резюмує Олександр Костирко.