Австрійська компанія Rosenbauer показала першу в своїй лінійці спеіальну електрифіковану пожежну машину

Австрійська компанія Rosenbauer, яка спеціалізується на розробці та виробництві спеціальної техніки та обладнання для рятувальних служб, показала недавно першу в своїй лінійці спеіальну електрифіковану пожежну машину. Новинку вже зовсім скоро почнуть тестувати в роботі деякі пожежні розрахунки з Арізони.

Останнім часом все більше вельми великих автомобільних виробників і молодих стартапів презентують нові моделі на електричній тязі. Не відстають зараз від них і компанії, які випускають вантажівки або спеціальний транспорт, наприклад, компанія Rosenbauer з Австрії, яка входить до трійки найбільших світових виробників пожежних машин і різного протипожежного обладнання.

Не так давно австрійці вже змогли представити новий автомобіль для пожежних служб, який був оснащений парою електричних двигунів, які розробили фахівці шведського бренду Volvo. Мотори в ньому розташовуються на передній і задній осях, а власне, сам шестициліндровий дизельний силовий агрегат, який працює в парі з 2-ступінчастою коробкою передач, виступає в установці в якості особливого генератора. Сумарна віддача такого агрегату складає цілих 490 «коней».

Як повідомляють численні мережеві джерела, новітня електрифікована пожежна машина від Rosenbauer підтримує також технологію швидкої зарядки. Тобто, істотно заповнити втрачену акумуляторною батареєю енергію від 50 до 80% можна буде приблизно за одну годину. Новинку вже пробно протестували німецькі та дубайські пожежні, а тепер настала черга також і американських рятувальників.