Уже в цьому році в серійне виробництво повинна піти перша електрична вантажівка важкого класу Mercedes-Benz eActros

Уже в цьому році в серійне виробництво повинна піти перша електрична вантажівка важкого класу від Mercedes-Benz – модель eActros. А поки ця машина проходить заключний етап споживчих випробувань eActros Innovation Fleet, розпочатих ще в 2018 році.

Останнім клієнтом, що взяла машину для тест-драйву в реальних умовах, стала компанія Paulaner GSG з Мюнхена. Вона здійснює доставку з логістичного центру в супермаркети міста різні напої, в тому числі безалкогольне пиво.

Щодня вантажівка проїжджає від 100 до 200 км – і це без підзарядки. Що ж стосується процесу зарядки, то вона здійснюється в нічний час на одному з продуктових складів.

Досвідчений прототип eActros побудований на шасі звичайного Mercedes-Benz Actros та має з ним багато спільних компонентів. Електротрансміссія складається з двох електродвигунів, розташованих біля маточин задніх коліс потужністю по 126 кВт кожен. Мотори харчуються від літійіонних батарей ємністю 240 кВт год.

Розробка і випробування електричних вантажівок великої вантажопідйомності в даному регіоні частково фінансуються як Федеральним міністерством навколишнього середовища (BMU), так і Федеральним міністерством економіки і енергетики (BMWi) в рамках проекту Concept ELV.