Suzuki і Daihatsu розроблятимуть разом з Toyota електричні LCV

Японські компанії Suzuki і Daihatsu приєдналися до підприємства Commercial Japan Partnership Technologies Corporation. Воно раніше було створено Toyota, Isuzu і Hino для роботи в області електричного транспорту.

Згідно з умовами участі в СП, компанії Suzuki і Daihatsu отримають кожна по 10% акцій спільного підприємства. У Toyota таким чином, залишається 60-відсоткова частка.

Відзначимо, що нові учасники Commercial Japan Partnership Technologies Corporation, компанії Suzuki і Daihatsu, досягли великих успіхів у сфері виробництва міні-автомобілів, так званих кей-карів. Автомобілі цього сегмента користуються великою популярністю в Японії. Приблизно 40% всього автопарку країни складають саме кей-кари.

Використання таких міні-автомобілів стане важливою умовою в роботі, спрямованої на зниження викидів шкідливих речовин і на розвиток нових технологій мобільності: автономні машини, електромобілі та ін.

Відзначимо, що Toyota належить 100% капіталу Daihatsu з 2016 року і з 2019 року – близько 5% акцій Suzuki. Крім того, Toyota володіє більшістю акцій виробника вантажівок Hino, а в березні цього року придбала також частку в 4,6% в компанії Isuzu.