Rhenus планує викупити транспортно-експедиторський бізнес логістичної компанії BLG Forwarding

Логістична група Rhenus продовжує зміцнювати свої позиції в Німеччині через покупку транспортно-експедиторського бізнесу логістичної компанії BLG International Forwarding GmbH & Co KG. Якщо угоду погодить антимонопольне відомство 1 квітня 2021 року Rhenus придбає дев’ять терміналів BLG International, що обслуговують авіа та морські вантажоперевезення в Гамбурзі і Бремерхафені, Дюссельдорфі, Франкфурті, Штутгарті, а також в Мюнхені.

Експедиторський бізнес BLG в Бремені, який обслуговує вантажі, що доставляються наземним транспортом, надає послуги з перевезення важких вантажів, проектним перевезенням і морського фрахту, не увійшов до угоду.

В останні роки Rhenus активно розширюється за рахунок придбань з особливим фокусом на розвиток в Німеччині. Минулого місяця було оголошено про придбання німецької логістичної групи LOXX і її п’яти терміналів в районі Штутгарта і в польських Варшаві, Познані і Катовіце.

У минулому році Rhenus зробила кілька придбань, включаючи купівлю контрольного пакета акцій найстарішої німецької річкової судноплавної компанії Deutschen Binnenreederei (DBR) і транспортно-експедиторського бізнесу Cretschmar в Дюссельдорфі.