Компанія PSA Antwerp представляє термінальний тягач Terberg з водневим двигуном

Компанія PSA Antwerp представляє термінальний тягач Terberg з водневим двигуном і мобільною водневою заправною станцією.

Трактор має вантажопідйомність до 36 тонн і призначений для переміщення контейнерів на терміналі протягом двотижневого випробувального періоду.

Випробування є частиною проекту Hydrolog, створеного Інститутом логістики Фландрії (VIL) для розробки і тестування водневих транспортних засобів для промисловості з метою декарбонаціі робіт в терміналах.

Крім скорочення викидів парникових газів, довгострокова мета компанії полягає в значному зниженні вмісту оксидів азоту (NOx) і твердих частинок (ТЧ) на своїх терміналах.

PSA Antwerp спільно з технологічним партнером CMB.TECH також проведе тестування двопаливних двигунів (H2-Diesel), які повинні замінити дизельні на портальних судах в рамках програми Green Straddle Carrier.

У перспективі PSA Antwerp також буде відчувати можливість закачування до 90% водню в двигун внутрішнього згоряння портального авіалайнера і тестувати новий портальний перевізник на водневих паливних елементах.