Hyundai Motor Group придбала контрольний пакет акцій Boston Dynamics

Hyundai Motor Group придбала контрольний пакет акцій Boston Dynamics у SoftBank, повідомляє компанія. Hyundai тепер володіє 80% виробника роботів, а у SoftBank залишається 20-відсотковий пакет акцій.

В ході операції Boston Dynamics була оцінена в $ 1,1 млрд, інші фінансові подробиці не розголошуються.

«Група очікує, що синергія між компаніями прискорить розробку передової робототехніки з розширеними можливостями мобільності, маніпуляцій і технічного зору (оптики)», – зазначається в повідомленні.

Hyundai розраховує, що зможе зайняти лідируюче положення в галузі робототехніки та має намір трансформуватися з автовиробника в постачальника інтелектуальних мобільних рішень. Щоб прискорити цю трансформацію, Група вклала значні кошти в розвиток технологій майбутнього, включаючи автономне водіння, штучний інтелект (AI), міську аеромобільність (UAM), інтелектуальні заводи і роботів.

Компанії планують спільно створювати робототехніку – від виробництва компонентів роботів до інтелектуальних логістичних рішень. Hyundai прагне створювати «передові технології, які покращують життя людей і сприяють безпеці, тим самим забезпечуючи прогрес людства».

Boston Dynamics розпочала продаж свого першого комерційного робота Spot в червні 2020 року, і тепер у неї сотні роботів, які працюють в різних галузях, включаючи електроенергетику, будівництво, виробництво, нафтогазову і гірничодобувну промисловість. Компанія також нещодавно представила Stretch ™ – першого комерційного робота, розробленого для складських приміщень і розподільних центрів.