В США запустили виробництво безпілотних авто без керма і педалей

Їх виробництво в тестовому режимі 15 червня запустила американська компанія Cruise. В цьому році буде випущено майже сто повністю безпілотних автомобілів Origin. Всі вони тимчасово будуть тестуватися з людиною в салоні, якА призначенА контролювати рух машини.

Базою для випробування стали звичайні автомобілі з новими компонентами. У них також тимчасово додані кермо і педалі, щоб перевіряючий в салоні міг швидко перехопити управління. Тестові заїзди будуть здійснюватися виключно на закритих заводських територіях, але на початку червня компанія отримала дозвіл на перевезення без страхувального водія.

Дизайн оригінальної моделі являє собою електричний мікроавтобус з двома сидіннями-лавками навпроти один одного. Вони зможуть вмістити в себе від чотирьох до шести пасажирів, монітори, кнопки початку і зупинки поїздки, а також невеликий багажник.

Компанія вже відкрила будівництво нового заводу на території США, де виробництво зможе досягти десятків тисяч одиниць нової техніки. Передсерійне виробництво тимчасово відкрито в виробничому центрі General Motors в Мічигані. У перспективі до 2023 року автомобілі почнуть виробляти в Детройті – на розширення автопарку General Motors виділила п’ять мільярдів доларів.