Continental розширює сімейство зимових вантажних шин Conti Scandinavia третього покоління

Німецька Continental розширює сімейство вантажних шин Conti Scandinavia третього покоління, які тепер доступні в тому числі з посадковим діаметром 22,5 дюйма. У лінійку входять моделі Conti Scandinavia HS3 (для рульової осі), Conti Scandinavia HD3 (для ведучих коліс) і Conti Scandinavia HT3 (для причепів), які всі будуть випущені в нових розмірностях.

«Дощ, сльота, лід – європейські зими стали по-справжньому непередбачуваними, внаслідок чого для транспортних компаній особливо важливо правильно підбирати шини, – відзначили в Continental. – Нові зимові шини Continental грають важливу роль при забезпеченні безпеки дорожнього руху та дозволяють водіям доставляти вантажі вчасно навіть в екстремальних зимових умовах, що робить їх ключовим фактором при забезпеченні комерційного успіху логістичних фірм».

У компанії також додають, що шини третього покоління не тільки забезпечують надійне зчеплення на снігу і мокрому покритті, а й стали довговічніше попередніх моделей (збільшення ресурсу склало до 10%), і крім того була покращена ефективність споживання палива (збільшення до 5%).

«Оскільки наші клієнти працюють в умовах все більш жорстких вимог ринку, вони очікують від нас, що ми будемо поставляти їм високоефективні продукти, – заявив Хіннерк Кайзер, глава відділу розробок Continental. – При створенні шин третього покоління ми використовували як наш великий досвід, так і нові технології, які поліпшили їх характеристики. Ми зокрема вирішили збільшити пропорцію натурального каучуку, щоб зменшити опір коченню і поліпшити еластичність гумових сумішей при низьких температурах».

За словами Кайзера, новий «зимовий» компаунд збільшує тягове зусилля на зимових дорогах, і крім того він був доопрацьований для підвищення ресурсу шин. Крім цього, у міру зносу протектора збільшується пляма контакту шин з дорогою, і хоча шини в зношеному стані і не можуть більше забезпечувати максимальне зчеплення в зимових умовах, вони все так само придатні для використання влітку, а велика зона контакту покращує стійкість на асфальті.

Шини Continental Conti Scandinavia HS3 володіють малюнком, допрацьованим для прискорення відведення води, чому сприяють ламелі- «кишені». Крім цього, велике число ламелей збільшує зчеплення на зимових дорогах, а дизайн блоків зі скошеними гранями знижує ризик застрявання каменів. Нові розміри: 295/80 R22.5, 315/80 R22.5 і 315/70 R22.5.

Малюнок шин Continental Conti Scandinavia HD3 для провідної осі включає в себе численні ламелі, що підвищують тягове зусилля і ефективність гальмування, а дизайн зиґзаґоподібних канавок також був допрацьований для того, щоб каміння не застрявали в протекторі. Нові розмірності: 295/80 R22.5, 315/80 R22.5, 315/70 R22.5, 385/65 R22.5 і 385/55 R22.5.

Continental Conti Scandinavia HT3 розроблені спеціально для причепів, і їх малюнок з ламелями- «кишенями» покликаний забезпечувати необхідну стійкість при маневруванні і гальмуванні, тоді як широкі плечові зони допомагають шинам витримувати високі бічні навантаження. У червні 2021 року шини вийдуть на ринок в розмірах 385/65 R22.5 і 385/55 R22.5.