До залізничного сполучення Китай-Європа приєднується В’єтнам

Залізничне регулярне сполучення між Європою та Китаєм фактично уже продовжено далі на схід та доходить до В’єтнаму. Однак експерти відзначають, що на цій додатковій ділянці ще буде багато проблем. Потягів поки що мали, та й ходять вони із запізненням. Утім, сполучення між В’єтнамом та ЄС за допомогою океанських суден також не вирізняється пунктуальністю.

Як повідомляє Тhe loadstar, в Південно-Східній Азії зростає попит на транспортне сполучення з китайськими залізничними вузлами, морським або іншим транспортом. Тепер до цього шляху долучається також і В’єтнам. Залізничний оператор країни VNR уже пропонує пряме залізничне сполучення між Ханоєм та Бельгією через Чженчжоу в китайській провінції Хенань.

Представники VNR повідомляють, що планують відправляти до Європи по вісім контейнерних потягів на місяць. При цьому тривалість подорожі становитиме 25-27 діб.

Перші два потяги вирушили 20 та 27 липня. Третій мають відправити до Європи 3 серпня. У контейнерах першого потягу відправили текстиль, взуття та електроніку. Серед вантажоотримувачів є компанія Decathlon, відзначають у VNR.

Після того, як контейнери залізницею прибудуть у бельгійський Льєж, певна частина вантажу поїде далі у порт Роттердам, звідки може бути експортована до інших країн.